מיכל שמש
![](/sites/pconfl/files/styles/segel_picture/public/images/alumni/417690160_918018953667346_7701498487045050900_n.jpg?itok=SxZNtt3r)
תפקיד
שותפה וסמנכ"לית בחברת ההיי טק OfficeTrack
הכירו את מיכל שמש גזית, בוגרת התוכנית לניהול ויישוב סכסוכים ומו"מ -אוניברסיטת בר-אילן במגמה הבינתחומית ללימודי ניהול משברים והיא מתארת את התועלות הפרקטיות ואת הכלים שהיא למדה: "המגמה הבינתחומית ללימודי ניהול משברים מהווה גשר להבנה של מצבי משבר בקונפליקטים במגוון תחומים: עסקיים, חברתיים, פוליטיים ועוד. קיבלתי כלים להבין צדדים מהותיים בניהול ויישוב סכסוכים במגוון דרכים חדשות. זוהי מגמה הכרחית למנהלים בעולם העסקי ובמציאות המורכבות של ימינו"
תאריך עדכון אחרון : 08/04/2024